Næmingar
8.b

Hetta er síðan hjá 8.b

 

Í flokkinum ganga 6 gentur og 6 dreingir

Lærarar:

 

JR: Jütta Reynslág

FLOKSLÆRARI

Føroyskt og kristni 

Teldupostur: jutta.g.reynslag@skulin.fo

RO: Rudi Olsen               

Danskt, enskt, samfelagsfrøði og søgu og samtíð

Teldupostur: rudi.olsen@skulin.fo

BE: Beinta Skaalum         

Støddfrøði

Teldupostur: beinta.skaalum@skulin.fo

PV: Petur Veihe                 

Landalæra og lívfrøði

Teldupostur: petur.veihe@skulin.fo

TH:   Trúgvi Hansen   

Alis- og evnafrøði

Teldupostur: trugvi.hansen@skulin.fo

 

AD:   Ann Chanett Danielsen     

Ítrottur

Teldupostur: ann.chanett.danielsen@skulin.fo

MD: Marni Djurhuus         

Ítrottur

Teldupostur: marni.djurhuus@skulin.fo

 

SH: Súsanna Holm         

Heimkunnleiki

Teldupostur: susanna.holm.k8@skulin.fo

SO: Sigrid Olsen

Týskt

Teldupostur: sigrid.s.olsen@skulin.fo