Starvslæra heyst 2023
Emilia Símunardóttir Kerá Suðuroyarsparikassi
Jóna av Fløtum Jespersen Tannlæknamiðstøðin á Óðinshædd
Lilja Nikaelsdóttir Toppross, Óluvá á Lofti 281706
Lý Fritleifsdóttir Djóralæknastovan Tlf 311041 (møta kl 8.00)
Silja Sigtórsdóttir Býlingshúsið í Norðasta Horn, Óli tlf
Janny Linda Justinussen Myndlist
Aksel Benjaminsson Petersen Jógvan Weihe tlf 353897 (Jógvan)
Dánjal Jacobsen Akranes, Smyril Line
Edvard Restorff Sivertsen Norðheim
Elias á Dul Fríðberg Breyðvirkið Fríða tlf 590566
Hallur Reynslág Atlantic Airways tlf 341000
Hans Elias Thanongsak Arge Landshandilin Ingvard (9.00 -16.00), Flyvestation Skydstrup
Ísakur Olafsson Atlantic Airways tlf 341000
Jákup Margeir Debes Elding Hermann tlf 353535
Kelvin Mathayo Brimil tlf 311065 (joannesh@vorn.fo)
Kristin Tór Henningsson Faroe Ship Esther
Ørvur Isfeld Brimil tlf 311065 (joannesh@vorn.fo)
Regin Dam Bilverkstaður
Silas Rasmussen Norrøna
Aicha B m J Trabelsi Dagstovnurin á Hamrinum/Rossastova tlf 30
Cecilia Kruse Niclasen Býlingshúsið í Maritugøtu
Inga Maria Fisker Heinesen Sigert Patursson Vatnaskarði
Kristina Magnussen Park Styling tlf 205020, Maria
Lív Thorsteinsson Norrøna
Maria í Stórustovu Resspa Súsanna tlf 617500
Sigbrit Sølvádóttir Frítiðarskúlin á Hamrinum,
Sara Joansdóttir Kafe Kaspar
Tinna Pauladóttir Resspa Súsanna tlf 6117500
Aleksandur Lauritsen Landshandilin Ingvard (9.00 -16.00),Flyvestation Skydstrup
Brestir á Rógvu Føroya Bjór
Christian Sloan Sigvardsen Føroya Bjór
Dion Alexson Hvíthamar Articon, Kristina tlf
Hans Erik Eiriksson Vónin
Jarand Andre Dulavík Akranes, Smyril Line
Jónas Nikolajson Slaktarin í SMS
Philip Setberg Lindenskov Norrøna
Kjartan Gray Jep smíð
Olivur Koba Mykines
Rói Jacobsen Akranes
Mánadag til fríggjadag Addressa |
8.00 - 13.30 Glyvursvegur 44, 160 Argir |
Starvsfólkarúm Arbeiðsrúm Førleikastovan Heilsufrøðingur |
302510 302514 222445 562355 |
Skúlastjórin Varaskúlastjórin Skrivstovukvinnan Skúlavørðar |
224240 227244 506088 215388/211744 |
Frítíðarskúlin
|
|